Hakkımızda

Yalı Castle Aquapark İzmir merkezine 50 km, Adnan Menderes havaalanına 35 km mesafede bulunan Gümüldür’de 19 dönüm alan üzerinde kurulmuştur. Yalı Castle, ülkemizin ilk ve bölgemizin tek, her şey dahil sistem ile çalışan su ve eğlence tesisidir. Giriş ücretini ödeyen misafirler, gün boyunca tesis içinde her yaş grubuna hitap eden birbirinden eğlenceli, heyecan dolu etkinlikler arasında havuz oyunları, aktivite ve animasyonları da bulabilirler.

Ayrıca gün boyu yiyecek ve içeceğe de hiçbir ilave ücret ödemeyecekler ve dilerlerse tesisimize özel mavi bayraklı kumsal ve denizden sınırsızca faydalanabilecekler. Ardından animasyon ekibine de eşlik ederek yağmur dansının tadına varıp sonunda jakuzide dinlenerek günün tüm yorgunluğunu üzerlerinden atarak mutlu bir şekilde tesisi terk edebilirler.

Gümüldür’ün mavi bayraklı sahilinde denize sıfır, ortaçağ kalesi teması ile 19 dönüm arazi üzerine yerleştirilmiş su ve eğlence parkında büyükler ve çocuklar için yüzme havuzları, jakuzili havuz, 5 ila 14 metre arasındaki yükseklikten kayılabilecek ve uzunlukları da 19 metreden 118 metreye kadar değişen hem açık, hem kapalı tüplerden oluşan tam 18 farklı çeşit kaydıraklar, çeşitli yapay dalgalar üretebilen dalga havuzunda okyanus dalgaları ile boğuşarak adrenalin seviyesini en üst düzeye çıkarmak için misafirlerini bekliyor. İster çocuk olun ister yetişkin, suyun büyülü dünyasında siz de çok eğleneceksiniz.